Calendar

3.12
V Girls Lacrosse v Upper Arlington B
5:00 PM - 6:30 PM
Roberts Field
3.19
V Baseball @ Madison Plains
5:15 PM - 6:45 PM
Madison Plains High school
3.27
V Baseball v Whitehall
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
3.30
V Baseball @ Madison Christian
6:00 PM - 7:30 PM
Madison Christian School
4.1
V Boys Tennis v Dublin Jerome
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.1
JV Boys Tennis @ Dublin Jerome
4:30 PM - 6:00 PM
Dublin Jerome High School
4.1
V Baseball @ Granville Christian
5:30 PM - 7:00 PM
OSU Newark-Titan Field
4.2
V Boys tennis v Bloom Carroll
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.2
MS Baseball v Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
4.2
MS Softball v Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.2
V Baseball @ Bishop Ready
5:15 PM - 6:45 PM
Bishop Ready High School
4.3
V Baseball v Bishop Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.3
MS Boye Tennis v Mount Vernon MS
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.3
MS Track & Field @ Amanda Clearcreek
4:30 PM - 6:00 PM
Amanda Clearcreek H.S.
4.3
V Softball @ Bishop Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Bishop Rosecrans High School
4.4
V Boys Tennis @ Circleville
4:30 PM - 6:00 PM
CIRCLEVILLE HIGH SCHOOL
4.4
MS Baseball @ Worthington Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Worthington Christian Athletic Facilities
4.4
MS Softball @ Millersport MS
5:15 PM - 6:45 PM
Millersport Junior/Senior High School
4.4
MS Boys Tennis v Bexley MS
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.4
V Girls Lacraosse @ Buckeye Valley
6:00 PM - 7:30 PM
Buckeye Valley High School
4.4
JV Tennis @ Circleville
4:30 PM - 6:00 PM
CIRCLEVILLE HIGH SCHOOL
4.5
V Softball v Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.5
V Baseball v Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.5
V Track & Field @ East HS
4:00 PM - 5:30 PM
East High School
4.6
V Girls Lacrosse @ Chillicothe
10:30 AM - 12:00 PM
Chillicothe Athletic Field
4.6
V Softball v Madison Christian
12:00 PM - 1:30 PM
Tree of Life Christian School
4.6
V Softball @ Tree of Life
2:00 PM - 3:30 PM
Tree of Life Christian School
4.9
V softball @ Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Millersport Junior/Senior High School
4.9
V Baseball @ Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Millersport Junior/Senior High School
4.9
V Boys Tennis v Teays Valley
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.9
MS Baseball v Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.9
MS Boys Tenis @ Columbus Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Columbus Academy
4.9
V Girls Lacrosse v Columbus School for Girls
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
4.9
V Track & Field @ Columbus School for Girls
4:00 PM - 5:30 PM
Columbus School for Girls (Kirk Campus)
4.9
MS Softball v Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.10
V Softball @ Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Miller High School
4.10
V Baseball v Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.10
MS Girls Lacrosse v Westerville
5:00 PM - 6:00 PM
Roberts Field
4.10
V Boys Tennis @ Olentangy Orange
4:30 PM - 6:00 PM
Olentangy Orange High School
4.10
JV Boys Tennis @ Olentangy Orange
4:30 PM - 6:00 PM
Olentangy Orange High School
4.11
V Baseball v Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.11
V Boys Tennis @ Hamilton Township
4:30 PM - 5:15 PM
Hamilton Township
4.11
MS Baseball @ Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Fairfield Christian Academy (Baseball Field)
4.11
MS Boys Tennis v Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.11
MS Track & Field @ Bexley
4:30 PM - 6:00 PM
Bexley Middle School
4.12
V Baseball @ Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Fairfield Christian Academy (Softball)
4.12
MS Boys Tennis v Olentangy
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.12
MS Softball @ Worthington Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Worthington Christian Athletic Facilities
4.13
V Girls Lacrosse @ Bellbrook
4:30 PM - 6:00 PM
Bellbrook High School
4.15
V Softball v Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.15
V Baseball v Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.15
V Boys Tennis @ Columbus Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Columbus Academy
4.15
JV Boys Tennis @ Columbus Academy
4:30 PM - 6:00 PM
Columbus Academy
4.16
V Boys Tennis @ Logan Elm
4:30 PM - 5:15 PM
Logan Elm HS
4.16
MS Baseball v Berne Union MS
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.16
MS Softball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.16
V Girls Lacrosse v Lima Senior
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
4.16
V Baseball @ Columbus Torah Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park
4.16
V Softball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.17
V Baseball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.17
MS Boys Tennis @ Bexley
5:15 PM - 6:45 PM
Bexley Tennis Courts
4.17
MS Girls Lacrosse @ Columbus School for Girls
6:00 PM - 7:00 PM
Columbus School for Girls (Kirk Campus)
4.17
MS Track & Field @ Buckeye Valley
5:30 PM - 7:00 PM
Buckeye Valley Middle School
4.17
V Boys Tennis v Dublin Coffman
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.18
V Boys Tennis v Bloom Carroll
4:30 PM - 6:00 PM
Berliner Park Fields
4.18
V Girls Lacrosse v Miami Valley
5:00 PM - 6:30 PM
Roberts Field
4.18
MS Bseball @ Delaware Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Delaware Christian (Baseball/Softball)
4.18
V Softball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
4.19
MS Boys Tennis @ New Albany MS
5:30 PM - 7:00 PM
New Albany (Tennis Courts)
4.19
V Track & Field @ Whitehall
4:00 PM - 5:30 PM
Whitehall-Yearling High School
4.19
V Baseball v Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.20
V Girls Lacrosse @ Laurel School
12:00 PM - 1:30 PM
Laurel School
4.20
V Softball v Eastmoor
12:00 PM - 1:45 PM
Berliner Park Fields
4.22
V Baseball @ Bishop Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Bishop Rosecrans High School
4.22
MS Track & Field @ Rosemore
4:00 PM - 5:30 PM
Rosemore middle school
4.22
V Softbal v Bishopo Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
4.23
V Boys tennis v Circleville
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.23
MS Baseball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Grove City Christian School
4.23
MS Softball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Fairfield Christian Academy (Softball)
4.23
V Girls Lacrosse v Buckeye Valley
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
4.23
V Track & Field @ Columbs School for Girls
4:00 PM - 5:30 PM
Columbus School for Girls (Kirk Campus)
4.24
V Softball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
GROVE CITY CHRISTIAN
4.24
V Baseball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
GROVE CITY CHRISTIAN
4.24
MS Boys Tennis v Columbus Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.24
MS Girls Lacrosse v All Saints
5:00 PM - 6:00 PM
Roberts Field
4.24
V Boys Tennis @ New Albany
New Albany (Tennis Courts)
4.24
JV Boys Tennis @ New Albany
4:00 PM - 5:30 PM
New Albany (Tennis Courts)
4.25
V Softball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.25
V Baseball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.25
V Boys tennis @ Teays Valley
4:30 PM - 5:15 PM
Teays Valley High School
4.25
MS Baseball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
4.25
MS Softball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
4.25
MS Boys Tennis v Olentangy
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.25
V Girls Lacrosse v Newark
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
4.26
V Softball v Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.26
V Baseball @ Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Miller High School
4.26
V Track & Field @ Logan Elm
4:30 PM - 6:00 PM
Logan Elm HS
4.26
V Boys Tennis v Hamilton Township
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.27
MS Boys Tennis @ Columbus Academy Doubles Tourney
10:00 AM - 12:00 PM
Columbus Academy
4.29
V Softball @ Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Harvest Prep School
4.29
V Baseball @ Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Harvest Prep School
4.29
MS Track & Field @ Worthington Christian
4:00 PM - 5:30 PM
Worthington Christian Athletic Facilities
4.29
V Boys Tennis v Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.29
JV Boys Tennis @ Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Worthington Christian Athletic Complex
4.30
V Baseball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.30
MS Softball @ Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Tree of Life
4.30
V Boys Tennis @ Fisher Catholic
4:30 PM - 6:00 PM
Fisher Catholic HS
4.30
V Track & Field @ Central Crossing
4:00 PM - 5:30 PM
Central Crossing High School
4.30
V Softball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.1
V Softball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.1
MS Boys Tennis v St. Andrew"s
4:00 PM - 5:30 PM
Whetstone Park
5.1
MS Girls Lacrosse v TBA
6:00 PM - 7:00 PM
Roberts Field
5.1
V Boys Tennis v Fisher Catholic
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
5.2
MS T & F @ MSL Tourney
4:00 PM - 5:30 PM
Millersport Junior/Senior High School
5.2
V Softball @ Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Fisher Catholic HS
5.2
V Baseball @ Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Fisher Catholic HS
5.2
MS Baseball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
5.2
MS Softball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
5.2
V Boys Tennis @ Olentangy
4:30 PM - 6:00 PM
Olentangy High School Athletics
5.2
JV Boys Tennis @ Olentangy
4:00 PM - 5:30 PM
Olentangy High School
5.3
V Softball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
5.3
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite - Westerville N
7:00 PM - 8:30 PM
Westerville North High School
5.3
V Track & Field @ East HS
4:00 PM - 5:30 PM
East High School
5.3
V Boys Tennis v Logan Elm
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
5.4
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite-Kettering
11:00 AM - 12:30 PM
Westerville North High School
5.4
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite-Benjamin Boose
9:30 AM - 11:00 AM
Westerville North High School
5.4
V Boys Tennis @ New Albany Invite
9:00 AM - 11:00 AM
New Albany High School
5.6
V Baseball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
5.6
MS Boys Tennis @ Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Worthington Christian (Tennis, Secondary Courts)
5.6
V Boys Tennis @ Upper Arlington
4:30 PM - 6:00 PM
Upper Arlington High School
5.7
V Track & Field @ MSL Meet
4:00 PM - 5:30 PM
Berne Union High School
5.7
MS Baseball @ Berne Union MS
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union Jr. High
5.7
MS Softball @ Berne Uniion
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union Jr. High
5.7
MS Boys Tennis @ Hilliard Weaver
4:30 PM - 6:00 PM
HILLIARD WEAVER MIDDLE SCHOOL
5.7
V Girls Lacrosse v Bexley
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
5.7
V Softball v Delaware Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.8
MS Girls Lacrosse @ Westerville
6:00 PM - 7:00 PM
Heritage Park
5.8
MS SB V Worthington Christian
Northcrest Park Fields
5.8
V Baseball @ Whitehall
5:15 PM - 6:45 PM
Whitehall-Yearling High School
5.9
V Girls Lacrosse @ Westerville South
6:00 PM - 7:30 PM
Westerville South High School
5.9
MS Baseball @ Columbus Academy
5:15 AM - 6:45 PM
Columbus Academy
5.9
V Baseball v Granville Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.10
V Track & Field @ MSL Meet
4:00 PM - 5:30 PM
Berne Union High School
5.11
V Girls Lacrosse @ Toledo Central Catholic
11:00 AM - 12:30 PM
Toledo Central Catholic